Nabídka agama vousatá

Na této stránce je možné si nezávazně zamluvit konkrétní mláďata agamy vousaté. Po dokončení rezervace Vás budu kontaktovat, abychom se domluvili na způsobu předání. 

DŮLEŽITÉ: Hlídejte si nově příchozí emaily. Rezervace může být zrušena, pokud nebudete delší dobu reagovat.

Rodiče HELLBOY x MAGMA

Československá premiéra! Vůbec první odchov extrémně tmavých DARK MONSTER agamek. V současné době nejžádanější, ale také nejdražší genetická forma na světě. Mláďata se vylíhla začátkem května, takže k odběru budou v červenci. Doporučujeme nás včas kontaktovat pro zapsání mezi zájemce.

Hellboy x Magma


Rodiče DEMON x GOLDIE

Mláďata se vylíhla začátkem května a k odběru budou v červenci.

Demon x Goldie (1)


Rodiče DEMON x GOLDIE

Pokud hledáte opravdu povedené červené agamy, měli byste zpozornět.🙂 Máme mláďata od našich chovných agam z linie RED & BLUE ❤️💙. Zkombinovali jsme ty nejlepší linie od Dominika Dippela, španělských rudých agam a našich vlastních odchovanců. Mláďata mají sytou barvu a některá z nich mají navíc parádní modré tygrování. 

Agamky se vylíhly začátkem května, k odběru budou začátkem července.

Blue x Dipp


Možnosti odběru

Osobní odběr

Agamu si můžete přijet vyzvednout osobně do Nové Paky. Zároveň je možné nahlédnout do našeho chovu. Na živo tak uvidíte podmínky, ve kterých jsou agamy chované. Jistě oceníte i možnost osobní konzultace případných dotazů.

Zvířecí kurýr

Pokud jste z daleka, nebo se vám nehodí zajet si pro agamu osobně, je tu možnost zaslání přes kurýra. Jedná se o specializovanou firmu Přivez zvíře s mnohaletými zkušenostmi. Tento způsob přepravy je pro agamu zcela bezpečný. Cena přepravy v rámci ČR je 400 Kč a na Slovensko 25 €.