Vyrobím vám terárium

Výroba terárií na míru

Z DŮVODU MAXIMÁLNÍHO VYTÍŽENÍ NAŠICH KAPACIT DOČASNĚ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ OBJEDNÁVKY NA TERÁRIA.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


Terária vyrábím z laminátových desek

Desky mají oproti sklu skvělé tepelně izolační vlastnosti, takže se snáze vytopí, což přináší úsporu elektřiny.

Dřevěná terária jsou prakticky nerozbitná a mají proto delší životnost. Snadnější jsou i případné přestavby. Například pokud se rozhodnete předělat terárium pro jiného živočicha nebo zkrátka přemístit osvětlení.

Na výběr je bezpočet různých dekorů, díky čemuž terárium dokonale ladí s vaším interiérem. 

Terária bez starostí

Především začátečníci ocení, že nepořídí terárium, které je ve skutečnost pro chov nevhodné. 

S vhodným rozměrem ubikace vám rád poradím. Dělám dostatečné horní i dolní větrání pro správnou cirkulaci vzduchu. Plastická 3D stěna je dominantou každého terária. Stěny jsou dostatečně pevné a odolné. Po celém obvodu dokonale přiléhají k deskám - nehrozí zalézání hmyzu za pozadí. 

Mojí specialitou je pak osvětlení, kterému se věnuji i profesně. Máte tak jistotu, že bude mít vaše zvíře optimální teploty a pokud to vyžaduje, tak i dostatečné UVB záření a intenzivní viditelné denní světlo (UVA záření). Správné rozmístění osvětlení je samozřejmostí.

Imitace šedé skály
Imitace šedé skály
Imitace pískovcové skály
Imitace pískovcové skály

Nic neošidím

Na stavbu používám kvalitní desky, které jsou na hranách oblepené ABS hranou o síle 2 mm. Hrany jsou díky tomu odolné proti odření a jiným poškozením.

Zadní stěna je vždy tvořena několika vrstvami pevného materiálu, aby nedocházelo k praskání nebo proražení. Konečného vzhledu je pak docíleno pomocí různých přírodních materiálů v kombinaci s nezávadnými barvami.

Jistota bezpečné koupě

Ke každému teráriu, kompletnímu osvětlení a vybavení dostanete fakturu, takže máte jistotu standardní záruční doby. Samozřejmostí je neustálá komunikace, ať už před koupí, tak i po koupi. Můžete se na mě kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem.

Ukázka realizovaných terárií

Neváhejte mě kontaktovat ohledně svých představ a jistě něco vymyslíme.