Zprávy od nových majitelů

Karolína Bavorová

Agamky Jasper, Marley, Cherry a Amy

"Velká pochvala Davidovi jako chovateli. Máme od něj čtyři nádherné agamky, které nám rostou před očima. Každým svlekem jsou krásnější a jsou to velcí jedlíci. Určitě to není konečný počet agamek, které od něj máme. Jsem maximálně spokojená a mohu jedině doporučit.."

Václav Rybář

Samec Šmudla

"Už je to asi rok, co jsem si rovněž pořídil agamu a jsem rád, že právě od pana Mužíčka. Agamka je super, je ve velmi dobré kondici a krásně zbarvená. Myslím, že p. Mužíček patří k chovatelské špičce u nás. Jsem velmi spokojený nejen s agamkou, ale i s pomocí a radami. Jediné, co mě mrzí, že jsem si nevzal agamky aspoň dvě."

Lenka Pšeničková

Celkem 7 agamek

„Velké díky a zároveň pochvala panu Mužíčkovi. Loňský rok jsem si pořídila celkem 5 agamek a možná bych si i tento rok nějakou vybrala. Agamky jsou opravdu nádherné. Jedna hezčí než druhá. Nejen, že jsou nádherně zbarvené, ale také ve skvělé kondici. Pan Mužíček nabízí opravdu kvalitní zvířata. Ty mé, ještě nedorostly dospělosti a už teď jsou veliké (a to stále rostou), mají obrovský apetit a absolutně bez zdravotních potíží. Jsem z nich prostě NADŠENÁ. Pokud má někdo zájem o nádherné a kvalitní agamky, mohu jen a jen doporučit.“

Jindra Kůta

Celkem 6 agamek

„Mám od Davida doma již 6 agam. Jedna je hezčí než druhá a vše ve skvělé kondici. Již před 3 lety, když jsem začal uvažovat o chovu těchto nádherných zvířat jsem se rozhodl, že si je pořídím přímo od chovatele a rozhodl jsem se pro barevnou formu. Zamluvil si první skupinku 3 agam, tedy jednoho samce a 2 samičky. Od těchto jsem měl již sám i 3 nádherné snůšky. Protože jsem tomuto zvířeti propadl a David chov obměnil na jiné barevné formy, tak další volba byla jasná a tak jsem nyní ještě hrdým majitelem stejné skupinky formy Hypo Red Trans. Zatím to jsou ještě prťata, ale jednou budou doufám také zasloužilými rodiči. No každopádně se všech 6 agamek má čile k světu. Davida jako chovatele mohu jen doporučit, skvělá domluva, sám jsem viděl na vlastní oči jeho chov a i zde není možná jediná výtka. Pro mne naprostá spokojenost a ostatním případným chovatelům jen a jen doporučuji.“

Zajímají vás další zkušenosti ostatních zájemců a zákazníků?

S radostí vás můžeme pozvat k nahlédnutí i na recenze na Heurece, kde jsou pro změnu hodnocení od lidí, kteří nakoupili v mém internetovém obchodě TeraSvět.cz.